• Home
  • Press Releases
  • המומחה לניתוח רובוטי ד"ר דייויד סמאדי קובע
Subscribe to RoboticOncology.com RSS Feed

המומחה לניתוח רובוטי ד"ר דייויד סמאדי קובע

המומחה לניתוח רובוטי ד"ר דייויד סמאדי קובע שניתוח סרטן הערמונית בביקורו בישראל היו מוצלחים

ניו יורק, 30 בדצמבר 2010/ PRNewswire/ --

ד"ר דייויד סמאדי, סגן נשיא המחלקה האורולוגית וראש היחידה לרובוטיקה ולניתוח פולשני מזערי במרכז הרפואי הר סיני בניו יורק, סיים את ביקורו פורץ הדרך בישראל עם תום שישה ניתוחים מוצלחים של סרטן הערמונית (http://www.roboticoncology.com). באמצעות ניתוחי סרטן ערמונית אלה (http://www.roboticoncology.com/about-prostate-cancer), ששלושה מהם הועברו בשידור טלוויזיוני חי, הדגים סמאדי את טכניקת SMART שלו (Samadi Modified Advanced Robotic Technique ל-50 אורולוגים ישראליים שהוזמנו לנכוח וללמוד את מיומנויות הניתוח הרובוטי שלו (.

ד"ר סמאדי ביצע את כריתת הערמונית הראשונה מעולם בשיטת הניתוח הרובוטי SMART במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה תוך שימוש ברובוט דה וינצ'י (da Vinci) שנרכש לאחרונה על ידי בית החולים. "הניתוח העלה את רמב"ם לחזית בתי החולים ברמה בינלאומית המציעים הסרת ערמונית במערכת הניתוחית דה וינצ'י," אמר סמאדי. בשיתוף צמוד עם ד"ר ג'ק בניאל (Jack Baniel) מהמרכז הרפואי רבין בפתח תקווה ועם ד"ר יעקב רמוןJacob Ramon) ) מהמרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא בבית החולים תל השומר, תל אביב, סמאדי השיק את המאמץ הבינלאומי הזה לחנוך עמיתים בישראל בטכניקת הניתוח SMART ולשתפם במיומנויות הניתוח שלו.

ד"ר סמאדי, חלוץ הניתוח הרובוטי, ביצע את כל כריתות הערמונית הרובוטיות עם אובדן דם מזערי ובתוך שעתיים כל אחת. הניתוח ברמב"ם היה הניתוח הראשון בטכניקת SMART שבוצע בישראל. המרכז הרפואי רמב"ם משמש כמרכז הפנייה לאחד עשר בתי חולים באזור תל אביב המכסים את כל תחומי מדעי הרפואה והמיישמים גישה רב-תחומית לאיבחון ולטיפול – גישה שסמאדי מזדהה איתה בהחלט.

"אני משתמש בניתוח רובוטי עם רקע של ניתוח פתוח מקובל ולפרוסקופי, ובטיפול בחולים אני לוח בחשבון גורמים שונים ורבים בעת קביעת הטיפול בסרטן הערמונית," אמר ד"ר סמאדי, שאתר האינטרנט שלו, http://www.roboticoncology.com, הוא מסלקה של מידע על סרטן הערמונית ועל כריתה רובוטית. "ניתוח רובוטי מאפשר ל-97% מהמטופלים שלי לחדש את השליטה במתן שתן, ול-85% לחזור לתפקוד מיני, והוא מסייע לי לתפקד טוב יותר עם דיוק ויזואלי מעולה ובשטח עבודה נקי מדם."

ד"ר סמאדי ביצע עוד ניתוח חי בתל השומר בחג המולד שהועבר בשידור חי ברשת פוקס ניוז ב-10:45 לפי שעון מזרח ארה"ב בשבת 25 בדצמבר. סמאדי היה נרגש על כך שחלק את הידע שלו עם אורולוגים בישראל במהלך ביקור חינוכי זה בן שבוע ימים. הוא אמר: "היום הובא העתיד לישראל."

כדי לצפות בקטעי וידיאו הנוגעים למסעו של סמאדי לישראל אנא בקרו בקישורים דלהלן או באתר האינטרנט שלו למידע רקע נוסף:

ניתוח הסרת ערמונית רובוטי SMART מגיע לישראל: http://www.youtube.com/watch?v=3Ff4ho-iRnk

הטיפול המתקדם ביותר בסרטן הערמונית מגיע לישראל: http://www.youtube.com/watch?v=EkMiZRPm5do

ד"ר סמאדי מבצע את כריתת הערמונית הרובוטית הראשונה ברמב"ם: http://www.youtube.com/watch?v=8rovI6ofxgs

קשר: ד"ר דייויד סמאדי (Dr. David B. Samadi)

סגן נשיא המחלקה לאורולוגיה (Vice Chairman, Department of Urology)

ראש היחידה לרובוטיקה ולניתוח פולשני מזערי

(Chief of Robotics and Minimally Invasive Surgery)

המרכז הרפואי הר סיני (The Mount Sinai Medical Center)

טל: +1-855-DRSAMADI

+1-212-241-8779

קישורים רלוונטיים: http://www.smart-surgery.com

מקור: www.RoboticOncology.com

ד"ר דיוויד סמאדי (Dr. David B. Samadi), סגן נשיא המחלקה לאורולוגיה (Vice Chairman, Department of Urology), ראש היחידה לרובוטיקה ולניתוח פולשני מזערי (Chief of Robotics and Minimally Invasive Surgery), המרכז הרפואי הר סיני (The Mount Sinai Medical Center), +1-855-DRSAMADI, +1-212-241-8779

Download PDF

Back to Press Releases


Bookmark Using:
Facebook Twitter LinkedIn Email Yahoo

Share on Facebook

Call to Make an Appointment With Dr. David Samadi:

1-212-365-5000

Click the contact link to learn how Dr. Samadi can help treat your prostate cancer and give you back your quality of life.

* The benefits of robotic surgery cannot be guaranteed as surgery is both patient and procedure specific. Previous surgical results do not guarantee future outcomes.




Testimonials
B. Koenig, USA

Again, on behalf of myself and my family, I just want to thank you for your compassion, capableness and concern during this difficult time. As a result of having had a Robotic Laparoscopic Prostatectomy I can now look forward to a long and cancer-free life.

more..
Κ. β., Greece, Athens

Υγιης πλεον συνεχιζω ολες τις δραστηριοτητες μου.Εγω,η συζυγος μου και τα παιδια μας,σας ευγνωμονουμε.Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ-πολυ,εσας και ολους τους εξαιρετικους συνεργατες σας. Σας ενημερωνω επισης, οτι στις 11 Φεβρουαριου 2010 εκανα και το δευτερο Τest P.S.A.:0,02 ng/ml...

more..
Bob B. New Milford, USA

Thanks to Dr. David Samadi and the staff at Mt. Sinai Hospital for giving me my life back.

more..
Mark C.

Research indicated that Dr. Samadi was the best surgeon with a great number of surgeries performed.

more..